با حضور مدیر عامل صورت گرفت؛

گشایش ساختمان جدید شعبه سرخس بانک مهر اقتصاد

گشایش ساختمان جدید شعبه سرخس بانک مهر اقتصاد
زمان انتشار: ۱۳۹۶/۶/۱۴ ۱۶:۹:۱۰
نسخه چاپی
اقتصادی - ایران نو: طی مراسمی با حضور مدیر عامل، معاونین پشتیبانی و مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و مالی بانک مهر اقتصاد، ساختمان جدید شعبه سرخس در استان خراسان رضوی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش " ایران نو" ، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک - در این مراسم گفت: بانک مهر اقتصاد در راستای تکریم ارباب رجوع، ساختمان جدید این شعبه را احداث نموده تا با ایجاد مکانی مناسب بتواند محیطی آرام را برای مشتریان و کارکنان فراهم نماید و همکاران با سرعت بیشتری به ارائه خدمات بپردازند.

ایمانی خاطر نشان کرد: نوسازی شعب در کنار بهره‌مندی از بهترین نیروهای انسانی و ارائه جدیدترین خدمات بانکی جزء اصول راهبردی بانک مهر اقتصاد در شبکه بانکی کشور است.

 

مدیر عامل بانک با تاکید بر اهمیت مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع خاطر نشان کرد: برای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و سپرده گذاران باید در کنار تجهیزات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری، مشتری‌مداری در رأس فعالیت همکاران قرار گیرد.

 

مدیر عامل بانک با بیان اینکه با افزایش خدمات می توان خلق ارزش کرد، ابراز داشت: باید همت کنیم با ارائه خدمات مطلوب در افزایش تولید داخلی و رونق چرخه اقتصادی تاثیر گذار باشیم.

ایمانی تصریح کرد: پروژه‌های متعدد عمرانی با هدف ارتقاء وضعیت عمومی شعب بانک مهر اقتصاد در استان‌های مختلف کشور در حال انجام است که امیدواریم با بهره برداری تدریجی از این پروژه‌ها بیش از پیش در راستای اهداف کلان اقتصادی نظام گام برداریم.

 

وی با تقدیر از همکاران اداره امور شعب استان خراسان رضوی در احداث و نوسازی شعبه سرخس، اظهار داشت: به حمداله با تلاش و کوشش همکاران در شعبه سرخس، سالهاست شاهد موفقیت های این شعبه در حوزه منابع، بانکداری الکترونیک و سودآوری بوده ایم.

 
مطالب پربازدید
آخرین مطالب