دیدار نمایندگان ویژه رئیس جمهوری با مردم شهرستان های هرمزگان

دیدار نمایندگان ویژه رئیس جمهوری با مردم شهرستان های هرمزگان
زمان انتشار: ۱۳۹۶/۱۲/۹ ۱۹:۱۱:۱۰
نسخه چاپی
سیاسی - ایران نو: مدیرکل امور سیاسی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: نمایندگان ویژه رئیس جمهوری به منظور دیدار با مردم و بررسی مسائل و مشکلات آنان به شهرستان های این استان اعزام شدند.

به دنبال سفر استانی رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت به هرمزگان شماری از معاونان رئیس جمهوری و وزیران، امروز در جمع مردم هشت شهرستان این استان حضور پیدا کردند.
وی ادامه داد: معاون توسعه روستایی رئیس جمهوری به جاسک و سیریک، وزیر نیرو به شهرستان های میناب و رودان، وزیر ورزش و جوانان به بستک، وزیر آموزش و پرورش به پارسیان، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به بندر خمیر و بندر لنگه، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به حاجی آباد، وزیر جهاد کشاورزی به بندر لنگه و دبیر شورای عالی مناطق آزاد به قشم سفر کردند.
وی تصریح کرد: قرار بود معاون امور مجلس ریاست جمهوری به بشاگرد سفر کند ولی به سبب شرایط نامساعد هوا، این سفر انجام نشد و از طریق ویدئو کنفرانس با مردم و مسئولان بشاگرد سخن می گوید.
مدیرکل امور سیاسی و اجتماعی استانداری هرمزگان یاد آور شد: این مقام های دولتی ضمن دیدار با مردم و مسئولان محلی در نشست شورای اداری، مسائل و مشکلات هر شهرستان را جداگانه گردآوری و در اختیار دولت قرار می دهند.
فرهادی نیا ادامه داد: وزیران نفت، کشور، اطلاعات، تعاون، کار و رفاه اجتماعی همراه رئیس جمهوری در بندرعباس مرکز استان در برنامه های افتتاح پروژه های فولاد، نفت، دیدار با فرهیختگان و معتمدان محلی حضور خواهند یافت.
به گزارش ایرنا، کاروان تدبیر و امید به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح چهارشنبه نهم اسفند ماه وارد هرمزگان شد.
در این سفر 2 روزه 15 طرح مهم با هزینه بیش از 40 هزار میلیارد ریال از جمله فولاد صبا، مرحله جدید بندر شهید رجایی، پالایشگاه گاز گورزین قشم، طرح افزایش بنزین پالایشگاه نفت بندرعباس افتتاح وعملیات اجرایی 15 طرح دیگر نیز با اعتبار بیش از 2 هزار میلیارد تومان آغاز می شود.
این دومین سفر حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی به استان هرمزگان در سال جاری است و رئیس جمهوری، نهم و دهم اردیبهشت ماه امسال به بندرعباس سفر کرد که در آن مرحله نخست پالایشگاه ستاره خلیج فارس، صبا فولاد خلیج فارس و چند طرح عمرانی دیگر به بهره برداری رسید.
دیدار با فرهیختگان ومعتمدان محلی هرمزگان، شرکت در نشست شورای اداری، بهره برداری از30 طرح مهم عمرانی از جمله فولاد صبا، مرحله جدید بندر شهید رجایی، پالایشگاه گاز گورزین قشم، طرح افزایش بنزین پالایشگاه نفت بندرعباس از جمله برنامه های سفر رییس جمهوری به هرمزگان است.منبع :ایرنا

مطالب پربازدید
آخرین مطالب