براساس دستور شهردار منطقه دو :

آغاز نظارت ستادی نواحی نه گانه منطقه دو

آغاز نظارت ستادی نواحی نه گانه منطقه دو
زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۶ ۱۵:۵۴:۱۰
نسخه چاپی
اجتماعی - ایران نو: بر اساس دستور شهرار منطقه 2 اولین دوره از نظارت ستادی از نواحی نه گانه منطقه با حضور قائم مقام شهردار و معاونین وی از ناحیه9 آغاز شد.

 

به گزارش ایران نو،جواد قربانی قائم مقام شهردار منطقه دو در این بازدید با اشاره به اهمیت نظارت بر امور اجرایی سطح منطقه اذعان داشت : نظارت ستادی منطقه دو از نواحی با هدف ارتقاء وضعیت نگهداشت و پیشبرد طرحها و ایده های نوین در مدیریت شهری منطقه و اصلاح نواقص و بررسی روند امور پروژه های در دست اقدام به دستور شهردار منطقه دو آغاز و در اولین دوره ازاین نظارت،  ناحیه 9 این منطقه مورد بررسی و کارشناسی قرار گرفت.

قائم مقام شهردار منطقه دو همچنین افزود :بررسی پرونده های تجاری ، آرای کمیسیون ماده صد بررسی طرح تفضیلی فرحزاد و نظارت بر اقدامات حوزه خدمات شهری و فضای سبز ناحیه 9 از عناوین مورد توجه در این بازدید بود.

جواد قربانی اصیل قائم مقام شهردار منطقه دو در نشست پس از بازدید میدانی از سطح ناحیه 9 خاطر نشان کرد:

رسیدگی به سد معبر صنفی در سطح ناحیه9 با توجه به وجود منطقه گردشگری فرحزاد و رستورانهای متعدد در آن از موضوعات مهم مورد نظر ماست که باید بر اساس تدبیر و برنامه ریزی در آینده مورد توجه و حل مسئله قرار گیرد.

گفتنی است دوره اول نظارت ستادی نواحی نه گانه منطقه2  ازفروردین ماه سال جاری آغاز و این طرح به صورت دوره ای در سطح منطقه دو ادامه خواهد داشت .

 

 

 

 

 

مطالب پربازدید
آخرین مطالب