عید دیدنی میان دو عید با توان یابان پایتخت به میزبانی منطقه 10

عید دیدنی میان دو عید با توان یابان پایتخت به میزبانی منطقه 10
زمان انتشار: ۱۳۹۷/۱/۲۶ ۱۷:۲۶:۱۰
نسخه چاپی
اجتماعی - ایران نو:پانزدهمین مراسم عید دیدنی با حضور گسترده توان یابان شهر تهران در راستای افزایش روحیه شادابی و نشاط و ایجاد فرصت مناسب برای بهره مندی این عزیزان از فضاهای شهری در بوستان 22 بهمن برگزار شد.


به گزارش ایران نو، این مراسم به مناسبت عید نوروز و عید بزرگ مبعث حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) با حضور محمود میرلوحی عضو شورای اسلامی شهر تهران، محمودنژاد رییس انجمن معلولان شهر تهران، جمعی از معاونین و مدیران منطقه در بوستان 22 بهمن برگزار شد و مورد استقبال توان یابان و خانواده هایشان قرار گرفت.
گفتنی است در این مراسم ضمن اجرای برنامه های شاد و متنوع، ایستگاه سلامت و مشاوره تغذیه، روانشناسی، ورزشی و تفریحی و نیز برگزاری جنگ شادی، به سفره های هفت سین برگزیده نیز جوایزی تعلق گرفت و تمامی خانواده های حاضر در این برنامه ضمن ابراز خرسندی از اجرای این مراسم خواستار تداوم برنامه فوق شدند و روز خوب و خوشی را در کنار هم سپری کردند.
این گزارش می افزاید در حاشیه این مراسم محمود میرلوحی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این مراسم گفت: بوستان 22 بهمن به بهترین شکل ممکن برای معلولین مناسب سازی شده به صورتی که در ورودی این بوستان توسط نیروهای حریم بان و شهربان به معلولین ویلچر داده می شود تا بتوانند به راحتی تردد کنند. همچنین تمام سطح پارک برای عبور معلولین مناسب‌سازی شده و تجهیزات ورزشی مناسب در آن قرار گرفته است.
وی تاکید کرد: باید اجرای چنین پروژه‌هایی را مورد تشویق قرار دهیم تا سایر بوستان ها نیز این مناسب‌سازی را در کل فضای تهران اجرایی کنند.

 

مطالب پربازدید
آخرین مطالب