محله دارآباد از بن بست خارج می شود

محله دارآباد از بن بست خارج می شود
زمان انتشار: ۱۳۹۷/۲/۲۳ ۱۵:۲۴:۱۰
نسخه چاپی
اجتماعی - ایران نو:خیابان 35 متری شهید افتخاری به عنوان بزرگترین پروژه اجرایی شمال تهران با تملک و آزادسازی 3 ملک باقی مانده آماده بهره برداری و خروج محله دارآباد از بن بست می شود.


به گزارش  ایران نو مهندس بهمن محبوبی معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه یک با اعلام این خبر اظهار داشت :  خیابان 35 متری شهید افتخاری با بیش از 90 درصد پیشرفت و 1.5 کیلومتر مسیر جدید به صورت شریانی محله دارآباد را از بن بست خارج می کند.
وی گفت: این خیابان علاوه بر جمع کنندگی ترافیک داخل محدوده محله دارآباد ، ترافیک را با شرایط ایمن به بزرگراه های شهید صیاد و امام علی (ع) انتقال می دهد.
این مقام مسئول  افزود: در حال حاضر پروژه احداث خیابان 35 متری شهید افتخاری از خیابان شهید پور ابتهاج تا پادگان اقدسیه به طول 450  مترطول به طور کامل  اجرا شده و مسیر 450 متر دوم با اتمام زیرسازی آماده آسفالت است و ادامه این پروژه به صورت تقاطع غیر همسطح  بر روی بزرگراه امام علی ( ع ) قرار می گیرد و سپس به صورت همسطح به خیابان شهید مژدی ( اوشــان ) می رسد که اجرای کوله و دیوار پل روگذر تمام و 80 درصد نصب عرشه فلزی نیز اجرا شده است.
محبوبی  تصریح کرد: این خیابان حلقه اصلی اتصال بزرگراه های شهید صیاد ، امام علی (ع) و ارتش است که در حدود یک هزارو 200 متر طول آن آماده سازی شده و  با تملک 3 نقطه باقی مانده پروژه تکمیل و آماده بهره برداری می شود.


 

مطالب پربازدید
آخرین مطالب